ליווי משפטי

מרביתנו אשר רוכשים נכס נדל”ני, לא מודעים לחשיבותם של בדיקות הכרחיות, אשר תוצאותיהם עשויות להוות גורם משפיע בקבלת החלטות חשובות בתחום בעלות המבנה, קנייתו ותחזוקו.

חברת הנדסה חדשה מספקת ליווי משפטי על מנת להבטיח שיהיו לכם את כל הכלים להתמודד עם כל טענה, אי הבנה או אי הסכמה שתעלה בתהליך שלכם מול הקבלן וגורמים נוספים.

תחום הליווי המשפטי עולה כצורך לאחר שנערכה בדיקה על ידי אחד מהמהנדסים שלנו, והתקבלו ממצאים אשר לא עולים בקנה אחד עם דעתו של הקבלן או של אחד מבעלי התפקיד מולם אתם עוסקים בעניין המבנה האמור.

בתהליכים משפטיים מול גורמים אלו חיוני והכרחי שיהיה לכם ליווי משפטי על ידי גורם מוסמך האמון על מתן תשובות רלוונטיות והסברים לטענות הנגד הנאמרות על הממצאים שעלו על ידי בדיקה שנעשתה לבקשתכם.

ליווי משפטי צמוד על ידי מהנדס בטיחות

תהליך הליווי המשפטי כולל:
  • התייצבות מהנדס הבטיחות שעבד מולכם בבית משפט ומתן עדות על הממצאים שסיפק עבורכם.
  • סיוע בהתנהלות מול הקבלן או כל גורם אחר אודות הטענות שעלולות להישמע כנגד הממצאים.
  • העברת מכתבי התראה לגורמים המעורבים.
  • עיון מלא בזכויות המגיעות לכם על פי הסכם.
תהליך הליווי המשפטי מוגש על ידי חברתנו ומשרד עו”ד עמו אנו עובדים בשיתוף על מנת לוודא כי תקבלו את מלוא ההגנה הדרושה שתוכל לסייע לכם בתהליך מולו אתם מתמודדים מול קבלן או כל גורם נוסף. מה היתרונות?
  • תהנו מייעוץ משפטי שיינתן לכם על ידי עורכי הדין עמם חברת הנדסה חדשה עובדת בשיתוף.
  • תמיכה וגיבוי מלא על ידי חברתנו לאורך כל התהליך.
  • סיוע בשליחת מכתבי התראה / מכתבים שונים שישלחו לגורמים הרלוונטית ממשרדי חברתנו וחברת עורכי הדין עמם אנו עובדים.
 מהו התהליך?במידה ועולה אי הסכמה עם הקבלן או עם הגורם הרלוונטי פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ, ממנה נוכל להתקדם לביסוס תכנית הסיוע המשפטי והליווי הנחוץ לכם, על מנת להגיע לפתרון המקרה.לעתים קרובות, לא ניתן לדעת באופן וודאי על מצב הנכס אתם רוכשים ללא בדיקה מקיפה של גורם מוסמך ואמין שיהיה לצדכם, חברתנו אמונה מזה שנים רבות על סיוע לאנשים רבים במצבים אלו ותשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך. אל תשארו לבדחברת הנדסה חדשה פועלת על מנת להבטיח כי לא תאלצו להתמודד מול גורמים משפטיים כאלו ואחרים לבדכם בעוד שאינכם בקיאים ברבדים המקצועיים ובפרטים הרלוונטים לתהליכים הללו, ברמה הדרושה להתמודדות עם מקרים אלו.למידע נוסף והתייעצות עם המומחים בתחום חייגו 050-4417700 או צרו קשר מייד!

נשמח לסייע ולייעץ בכל נושא או שאלה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה ועניין.
אנא מלאו את הטופס הבא:

לקוחות מספרים:

מומלץ!

ממליצה בחום. מאוד מרוצה מברק, אדם נעים, שירותי ומקצועי. לאחר הבדיקה שלח דוח מפורט, מושקע וברור. זמין ונגיש לשאלות. מחיר הוגן!
5/5
מור רוסמן

ביצוע בדק בית במקצועיות ושקיפות

ממליץ בחום על ברק הלוי על ביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן בצורה מקצועית. לפני הבדק ביתקיבלתי הסברים על התהליך וכמובן בסיום קיבלתי סקירה של כל הממצאים. בנוסף, קיבלתי המלצות כיצד להתנהל בעתיד במקרה של מציאת ליקויים.
5/5
דן חסין

מומלץ בחום מניסיון

ברק הגיע אלינו לביצוע בדק בית בדירת תמ”א. עבר על כל הדירה באופן יסודי ואף הסביר לנו מהם הליקויים ומה ההמלצות שלו. הדוח שקיבלנו היה מפורט ומובן גם לנו.
5/5
ורד מתיאן

בדק בית

עשה עבודה מצויינת. הראה מקצועיות, ובקיאות בנושא.
5/5
יוני קורן

מומלץ מאוד! מקצועי ומבין עניין.

ברק הגיע בגישה מקצועית ועניינית. בדק כל קיר וכל חדר כמה פעמים, ענה בכנות לגבי ליקויים ועלותם ועזר מאוד להבין איך נכון להתנהל מול הקבלן על מנת שיגיע לתקנם.
5/5
כהן טנא דיצה

אדם מקצועי ושירותי ברמה מאוד גבוהה

ברק ביצע את עבודתו בצורה מקצועית תוך מתן תשומת לב לפרטים קטנים ועבודה יסודית. בנוסף הוא מאוד סבלני ושירותי. עונה וזמין לכל שאלה בכל זמן. מומלץ מאוד.
5/5
יוסי בוקובזה

קיבלנו יחס מדהים

לפני כשנתיים רכשנו דירה ברחובות. לצערי לא נעזרנו באדריכל או מעצב על מנת לבנות פריסת שינויים בדירה ואת רוב התוכניות השארנו קרובות מאד לסטנדרט שמציע הקבלן, שעל פי כל הדיווחים וההשוואות בונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כאשר התקרבנו לתאריך האכלוס בדקנו את האפשרות להיעזר בחברת בדק בית על מנת להעריך את עבודת הקבלן. מאז פנייתנו לחברת הנדסה חדשה, קיבלנו יחס מדהים. יצרו עימנו קשר בכל שבוע על מנת לייעץ, לעזור ולהכין אותנו לבדק הבית וכל זאת עוד לפני שהועברה מקדמה. ישר כח.
5/5
רוני ומשה אהרון

ממליץ בחום על ברק מקוצועי יסודי ואדיב

ממליץ בחום על ברק מקוצועי יסודי ואדיב
5/5
אלון פיין

בעל מקצוע מושלם!!!

כמו כל זוג שרוכש דירה חדשה חיפשנו בעל מקצוע הכי טוב שיש. קיבלנו המלצות על ברק ואמרנו “נלך על זה”. לא מתחרטת לשניה וחיייבת לומר שהוא הכי הכי מקצועי שיש. לא תמצאו טוב ממנו בשום מקום אחר. תודה לך ברק!
5/5
נעה מעודה

ברק הלוי -בדק בית ברמה גבוהה, מקצועית ואמינה

ממליצים בחום על ברק הלוי שהגיע אלינו לבדק בית,לדירה שנמסרה מקבלן. איש אמין ,מקצועי וסבלני. קיבלנו דו”ח מפורט וברור .תודה תודה תודה
5/5
גבי ולאה אהרונוב

שירות מקצועי ויסודי. ברק אמין ומקצועי מאד. הדוח היה מוכן מאד מהר.

ברק הגיע בזמן. עבר ביסודיות על הכל. היה מקסים וענה על כל השאלות. הדוח היה מוכן מאוד מהר. המחיר הגון מאד. החוויה שלנו מאד חיוביות.
5/5
לילך פיטרמן אדר

ברק פשוט מושלם

הוא ענייני, מוצא את הדברים החשובים ביותר, נתן מענה להכל ! נעים מאוד ובא נמרץ לעבודה. לפניו דיברתי עם מספר מהנדסים עייפים ככל הנראה שענו לי מתוך שינה. ממליצה עליו מאוד!
5/5
סאלי ויצמן

היה יסודי – הדיווח נראה טוב

עשינו בדק בית ראשוני לדירה 4 חדרים בהרצליה. בודק היה יסודי ומובן בהסברים. דוח נראה טוב וממוקד. ממליץ …
5/5
ציקינובסקי ויאצסלב

ברק היה מאוד מקצועי. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו.

ברק היה מאוד מקצועי. הוא עבר על כל הדירה ונתן לנו עצה חשובה בקשר לזכויות שלנו. לאחר הבדיקה קיבלנו דוח מפורט ומדוייק. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו.
5/5
קרן גבאי

ממליץ מאוד היה שווה !!!

ברק עשה עבודה טובה ומקצועית בנועם וסבלנות מחירים הוגנים ונתן חוות דעת מאד מקצועית. ממליץ בחום.
5/5
יוסי נדלן נכסים

מקצועי ואמין

בעקבות המלצות מרוכשים הגענו לברק הלוי, השירות היה מקצועי מאוד, הבדיקה היתה עד לפרטים הקטנים, ברק הגיע מאורגן, הדו”ח ליקויים מפורט כולל תמונות . בקיצור ממליצה מאוד!!
5/5
ליאת כהן

מומלץ מאוד!

רוצה להמליץ על ברק ועל הנדסה חדשה! ברק נתן הצעת מחיר כבר בטלפון, הגיע לדירה בתאריך ובשעה שקבענו.לפני תחילת הבדק הסביר מה הוא יעשה ומה הוא מחפש. לאחר הבדיקה שלו ישב והסביר בדיוק את הבעיות והיכן נמצאות ואף איך צריך לתקן אותם. הדו”ח שהגיע היה מפורט ונוח לקריאה והבנה. ממליץ בחום!
5/5
חנן ארן

מקצועי מאוד

מאוד עינייני מקצועי ביותר הגיע עם מכשור חדיש שמע את הטענות שלי ואף ציין אותם בדו”ח , שלח בזריזות את בדו”ח בדק
5/5
יקיר דמרי

מקצועי, סבלני ואדיב

היה מאוד יסודי וביצע בדיקה מושקעת. שירות מקצועי ואדיב.
5/5
אורי גל

מקצועיות ויעילות

ברק היה מאוד מקצועי והמבדק היה מאוד יעיל. מומלץ מאוד!
5/5
גיתיאת מאיר
Call Now Button