כיבוי אש

חברת הנדסה חדשה מציעה שירותי כיבוי אש, הכוללים בדיקה מלאה של מבנים וסריקתם לצורך וידוא כי עומדים בתקנים למקרי שריפה, מיקום מטפי כיבוי שריפות, התקנת דלתות מיגון ועוד.

ככלל, לא דיו העיצוב החדש או השיפוץ שביצענו בנכס שבבעלותינו, בשמירה על ביטחון השוהים במבנה, ועלינו לוודא כי המבנה ממוגן, עמיד, ומוכן לטיפול במקרים של שריפות. לשם כך חברת הנדסה חדשה מעמידה מומחים בתחום תחזוקת ציוד כיבוי אש והגנת מבנים, אשר יבצעו את השירותים הבאים עבורכם על מנת להבטיח כי הנכס שלכם מוגן ומוכן לקראת מקרים חריגים שעלולים לקרות.

כיבוי אש ובדיקת מבנה מקיפה

ביקורת עמידה בתקני כיבוי אש כוללת: התקנת מטפי כיבוי: מטפים לכיבוי שריפות, מהווים הכלי הראשוני לטיפול במצבי שריפה, ועליהם להיות זמינים ותקינים. התקנת מערכות מים: וידוא תקינותם, והתקנתם של מערכות לפיזור מים (המותקנות בד”כ בתקרת המבנה), אשר תפקידם לספק הגנה מיידית ומיטבית בזמן שריפה ולדכא את התפשטות הלהבה. התקנת מערכת גילוי אש (“אזעקה): מערכת גילוי אש הינה חיונית לקבלת עדכון ראשוני ומאפשרת לספק מענה מהיר במקרים של שריפה, ולעתים עשויה להציל חיי אדם רבים מאסונות. חברת הנדסה חדשה אמונה על לוודא תקינותם של מערכות אלו ותחזוקם, כך שיתפקדו בעת הצורך.דלתות מיגון: התקנה ותחזוק של דלתות מיגון מיוחדות עמידות אש, אשר אמונות להגן על השוהים במבנה במקרי שריפה שונים. דרכי התנהלות בזמן שריפה:מאחר בדרך כלל, כאשר מדובר בשריפה, מדובר במקרה קיצון, יש לדעת את הכללים הראשוניים להתמודדות עם התרחישים השונים:ראשית, נפנה את כלל האנשים מהמקום הלוקה בשריפה, ככל הניתן.שנית, נפעל לכיבוי השריפה באמצעות האמצעים שברשותינו ונדווח לרשויות. חשוב לזכור לנסות ולשמור של קור רוח ככל הניתן, לעתים עצם התגובה הקיצונית או מבוהלת עלולה לגרום להשלכות חמורות יותר ולדרדר את המצב.יש לוודא כי במבנה שלכם יש את כלל האמצעים הדרושים לסייע בכיבוי השריפה, וכי אתם יודעים כיצד לתפעל את הציוד. אין עליכם להשתמש במעלית בזמן שריפה במידה וקיימת אחת במבנה, הדבר עלול להוות אסון. עליכם לכסות את האף והפה עם בד או מטלית על מנת למנוע משאיפה מיותרת ומסוכנת של עשן. להימנע משפיכת נוזלים על כלי וחיבורי חשמל.אמנם יש אמצעים ברורים להגנת המבנה מפני שריפות עתידיות, אך ישנן שיטות רבות וכלים רבים אשר עליכם להיעזר בהם על מנת לוודא הגנה מקסימלית של המבנה שלכם, ושל חיי האנשים השוהים בו.חברת הנדסה חדשה מציעה פתרונות רבים להגנה משריפות ושירותי בדיקת מבנים מקיפה, בעקבות הבדיקות נוכל לאתר תקלות שונות וליקויים במבנה אשר חושפים אתכם לסכנות שריפה שונות.צרו קשר עוד היום, על מנת להבטיח כי מומחה מטעמנו יסייע לכם בטיפול בנכס שלכם וביצוע בדיקה ראויה.למידע נוסף והתייעצות עם המומחים בתחום חייגו 050-4417700 או צרו קשר מייד!

נשמח לסייע ולייעץ בכל נושא או שאלה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה ועניין.
אנא מלאו את הטופס הבא:

לקוחות מספרים:

הקבלן לא לקח אחריות!!

הגעתי לברק דרך המלצה של אחד השכנים לצורך בדק בית לדירה חדשה לאחר שנת הבדק הראשונה. לאחר שהגיעה לבדיקה הוציא דו”ח מסודר והסביר לי את התהליכים מול הקבלן. חצי שנה אחרי הבדיקה נאלצתי לפנות לעו”ד (הקבלן לא לקח אחריות) והיה צריך להוסיף דברים לדו”ח. ברק הגיע פעם נוספת והוציא דו”ח מתוקן, דיבר עם העו”ד בכדי שהדו”ח יתאים למה שהעו”ד ביקשה ולא הרפה עד שהדו”ח יהיה לשביעות רצוני. כל זה ללא תשלום נוסף. ברק בחור נחמד ומקצועי לוקח אחריות על העבודה שלו ואני ממליץ עליו לכל מי שצריך בדיקה.
5/5
חנן חרמון

מקצוען, קפדן ואדיב – ממליצים מאד!!!

מדוייק, קפדני, אדיב ומקצועי. נתן לנו דו”ח של 34 עמודים מפורטים כולל צילומים של כל הערה ואסמכתאות חוקיות. הסביר כל דבר בצורה ברורה ומעמיקה. מאד מרוצים!!
5/5
אירית אלון

אמין, מקצוען,סבלני ותותח על!

אמין מקצועי תותח על בתחום רואה כל ליקוי הכי קטן ואמין מומלץ בחום!!
5/5
Tzipi rabinowitz

היה יסודי – הדיווח נראה טוב

עשינו בדק בית ראשוני לדירה 4 חדרים בהרצליה. בודק היה יסודי ומובן בהסברים. דוח נראה טוב וממוקד. ממליץ …
5/5
ציקינובסקי ויאצסלב

ממליץ בחום על ברק מקוצועי יסודי ואדיב

ממליץ בחום על ברק מקוצועי יסודי ואדיב
5/5
אלון פיין

ממליץ מאוד היה שווה !!!

ברק עשה עבודה טובה ומקצועית בנועם וסבלנות מחירים הוגנים ונתן חוות דעת מאד מקצועית. ממליץ בחום.
5/5
יוסי נדלן נכסים

מומלץ!

ממליצה בחום. מאוד מרוצה מברק, אדם נעים, שירותי ומקצועי. לאחר הבדיקה שלח דוח מפורט, מושקע וברור. זמין ונגיש לשאלות. מחיר הוגן!
5/5
מור רוסמן

בדק בית

עשה עבודה מצויינת. הראה מקצועיות, ובקיאות בנושא.
5/5
יוני קורן

מומלץ מאוד!

רוצה להמליץ על ברק ועל הנדסה חדשה! ברק נתן הצעת מחיר כבר בטלפון, הגיע לדירה בתאריך ובשעה שקבענו.לפני תחילת הבדק הסביר מה הוא יעשה ומה הוא מחפש. לאחר הבדיקה שלו ישב והסביר בדיוק את הבעיות והיכן נמצאות ואף איך צריך לתקן אותם. הדו”ח שהגיע היה מפורט ונוח לקריאה והבנה. ממליץ בחום!
5/5
חנן ארן

יש על מי לסמוך!

ברק הגיע אלינו לבדיקת דירת קבלן, לאחר ששוחחתי עם מס’ בודקים ולאחר שקיבלתי עליו המון המלצות. כל מה שסיפרו לי עליו, היה טוב בהרבה יותר! הוא היה מדוייק ביותר בהסברים שלו במעמד הבדק, הגיש לנו דו”ח מפורט, ביצע סקירה ובדיקה מדוקדקת של הנכס וצילם אונליין את הפגמים שמצא והציג אותם בדו”ח, מעבר לכך- הסביר לנו את טיב (וחסרונות) הדירה שלנו מול קבלנים אחרים, נתן לנו טיפים להתנהלות נכונה מול הקבלן והציע לנו קריאה נוספת להעשיר את הידע לפני הכניסה לדירה. נראה שהוא אכן מומחה בתחומו.
5/5
שירלי בנגיאת יוסוב

נעים, זמין ואדיב

לברק הגענו דרך המלצות ובצדק ברק מבצע בדיקה ברצה הכי גבוהה שיש עם המכשור הכי מדוייק נעים, זמין ואדיב מומלץ בחום
5/5
צופית מוסלוי

מקצועי, אמין ושירותי

ברק הגיע בזמן, הסביר על התהליך וביצע את העבודה ללא רבב. לאחר כל הבדיקה הסביר ופירט על הממצאים. פשוט מומלץ
5/5
אלעד בן-דוד

הנדסה חדשה – בית מקצועי לזיהוי ואיתור ליקויי בניה קטנים כגדולים.

בדק בית הוא תעודת הביטוח ארוכת הטווח של כל רוכש דירה. עלות הבדיקה נמוכה מאוד ביחס לתועלת הפוטנציאלית הגלומה בזיהוי הליקויים הגלויים והנסתרים וחשוב מכל – המעמד המשפטי של הבדיקה! אסור בשום אופן לוותר על בדק בית.
5/5
רועי צברי

ברק הלוי -בדק בית ברמה גבוהה, מקצועית ואמינה

ממליצים בחום על ברק הלוי שהגיע אלינו לבדק בית,לדירה שנמסרה מקבלן. איש אמין ,מקצועי וסבלני. קיבלנו דו”ח מפורט וברור .תודה תודה תודה
5/5
גבי ולאה אהרונוב

מקצועי, סבלני ואדיב

היה מאוד יסודי וביצע בדיקה מושקעת. שירות מקצועי ואדיב.
5/5
אורי גל

ביצוע בדק בית במקצועיות ושקיפות

ממליץ בחום על ברק הלוי על ביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן בצורה מקצועית. לפני הבדק ביתקיבלתי הסברים על התהליך וכמובן בסיום קיבלתי סקירה של כל הממצאים. בנוסף, קיבלתי המלצות כיצד להתנהל בעתיד במקרה של מציאת ליקויים.
5/5
דן חסין

בעל מקצוע מושלם!!!

כמו כל זוג שרוכש דירה חדשה חיפשנו בעל מקצוע הכי טוב שיש. קיבלנו המלצות על ברק ואמרנו “נלך על זה”. לא מתחרטת לשניה וחיייבת לומר שהוא הכי הכי מקצועי שיש. לא תמצאו טוב ממנו בשום מקום אחר. תודה לך ברק!
5/5
נעה מעודה

מקצועיות ויעילות

ברק היה מאוד מקצועי והמבדק היה מאוד יעיל. מומלץ מאוד!
5/5
גיתיאת מאיר

שירות מעולה ויחס נהדר

ברק נתן לנו יחס אישי וליווה אותנו בתהליך קבלת הבית וההתנהלות מול הקבלן ביצע בדיקה יסודית והפיק דוח מפורט וברור להמשך טיפול . זמין תמיד לכל שאלה.
5/5
אופיר טויזר

בדיקה רק עם הנדסה חדשה!

לאחר המלצת אחד ההורים החלטנו להזמין את הנדסה חדשה לבצע בדיקה בבית שקנינו דרך המחיר למשתכן מהרגע הראשון גילינו אנשים מקצוענים וחמים . בזכותם קיבלנו ידע ובטחון מול הקבלן. ממליצים בחום.
5/5
שאנל שי וינשטיין
Call Now Button